C25P40FR
²Á³Ê¡§
1,100±ß¡ÊËÜÂβÁ³Ê 1,000±ß¡¢ÀÇ 100±ß¡Ë
1%
Á÷ÎÁ¡§
ÊÌÅÓ
ºß¸Ë¿ô¡§
20
c25P40FR
C25P40FR
·Á¡¡¾õ¡¡¡§¡¡
TO-03P
µ¬¡¡³Ê¡¡¡§¡¡
400V 25A 60ns