FCH10A06
²Á³Ê¡§
440±ß¡ÊËÜÂβÁ³Ê 400±ß¡¢ÀÇ 40±ß¡Ë
1%
Á÷ÎÁ¡§
ÊÌÅÓ
ºß¸Ë¿ô¡§
43
fch10A06
FCH10A06
·Á¡¡¾õ¡¡¡§¡¡
µ¬¡¡³Ê¡¡¡§¡¡
60V 10A