FCH20A06
²Á³Ê¡§
550±ß¡ÊËÜÂβÁ³Ê 500±ß¡¢ÀÇ 50±ß¡Ë
1%
Á÷ÎÁ¡§
ÊÌÅÓ
ºß¸Ë¿ô¡§
18
fch20A06
FCH20A06
·Á¡¡¾õ¡¡¡§¡¡
µ¬¡¡³Ê¡¡¡§¡¡
60V 20A