FCH20A15
²Á³Ê¡§
990±ß¡ÊËÜÂβÁ³Ê 900±ß¡¢ÀÇ 90±ß¡Ë
1%
Á÷ÎÁ¡§
ÊÌÅÓ
ºß¸Ë¿ô¡§
107
fch20A15
FCH20A15
·Á¡¡¾õ¡¡¡§¡¡
TO-220F
µ¬¡¡³Ê¡¡¡§¡¡
150V 20A