FCH30A04
²Á³Ê¡§
440±ß¡ÊËÜÂβÁ³Ê 400±ß¡¢ÀÇ 40±ß¡Ë
1%
Á÷ÎÁ¡§
ÊÌÅÓ
ºß¸Ë¿ô¡§
35
fch30A04
FCH30A04
·Á¡¡¾õ¡¡¡§¡¡
TO-220F
µ¬¡¡³Ê¡¡¡§¡¡
40V 30A