FCH30A06
²Á³Ê¡§
495±ß¡ÊËÜÂβÁ³Ê 450±ß¡¢ÀÇ 45±ß¡Ë
1%
Á÷ÎÁ¡§
ÊÌÅÓ
ºß¸Ë¿ô¡§
367
fch30A06
FCH30A06
·Á¡¡¾õ¡¡¡§¡¡
TO-220F
µ¬¡¡³Ê¡¡¡§¡¡
30V 30A